O autorze
Dziennikarz muzyczny i informacyjny. Współpracuje z mediami regionalnymi i ogólnopolskimi.

Polskie kluby z awansem do kolejnych rund europejskich pucharów? To możliwe!

Czy polskie kluby mają szansę zakwalifikować się do kolejnych rund europejskich pucharów? Sprawdźmy!

LEGIA WARSZAWA – SPARTAK TRNAWAMimo przegranej w pierwszym spotkaniu, faworytami do zwycięstwa są Mistrzowie Polski. Szanse podopiecznych Deana Klafuricia analitycy oceniają na 46%, (zysk przy stawce 1 zł – 1,05 PLN) natomiast Słoweńców na 26% (zysk przy stawce 1 zł – 2,30 PLN). Prawdopodobieństwo remisu, który niestety nie da Polakom awansu, to 28% (zysk przy stawce 1 zł – 3,60 PLN). W opinii analityków Unibet zeszłotygodniowa porażka Wojskowych to po prostu wypadek przy pracy.
KONIEC PRZYGODY KLAFURICIA?

Zdaniem analityków Unibet nawet awans do kolejnej rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów nie uratuje posady trenera Deana Klaufricia. Szkoleniowiec, który po udanej końcówce poprzedniego sezonu został „awansowany” z tymczasowego na stałego szkoleniowca w najbliższym czasie pożegna się z Łazienkowską 3. Prawdopodobieństwo realizacji takiego scenariusza wynosi zdaniem londyńskiego bukmachera aż 63%. Jednocześnie na 48% oceniają oni również, że następcą Chorwata zostanie były selekcjoner reprezentacji Polski – Adam Nawałka.LECH POZNAŃ – SZACHTIOR SOLIGORSKPewnym awansu do kolejnej rundy kwalifikacyjnej Ligi Europy może być Lech Poznań. Z szansami wynoszącymi 63% Kolejorz to zdecydowany faworyt rewanżu. Analitycy nie wykluczają jednak, że mecz może zakończyć się remisem - 24% szans, ale to raczej wszystko, co mogą osiągnąć piłkarze z Białorusi. Szanse na ich wygraną to bowiem zaledwie 14%.


GÓRNIK ZABRZE – AS TRENCZYNAnalitycy Unibet nie mają jednak dobrych wieści dla piłkarzy z Zabrza, bowiem zdecydowanym faworytem rewanżowego spotkania jest AS Trenczyn. Prawdopodobieństwo kreuje się następująco: 56% szans na zwycięstwo AS Trenczyn, 24% na remis i tylko 20% szans, że zwycięstwo padnie łupem Marcina Brosza.JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - RIO AVEW czwartek zdecydowanie najtrudniejsze zadanie czeka Jagiellonię Białystok. Mimo zwycięstwa w pierwszym meczu, analitycy londyńskiego bukmachera dają podopiecznym Ireneusza Mamrota zaledwie 21% szans na wygraną. 26% wynosi natomiast prawdopodobieństwo remisu, który również będzie promował do następnej rundy piłkarzy z Podlasia. Niestety, jednocześnie aż 53% wynoszą szanse na zwycięstwo Rio Ave – portugalskiego rywala Jagielloni.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...